Eine Person steht an einer Verpackungsmaschine.

NIEWIELKIE I WYDAJNE

Wieści 08.03.2019

  1. Firma
  2. Wieści
  3. Wieści 2019
  4. Niewielkie i wydajne

SYSTEMY FIRMY STOROPACK AIRplus® DISPENSER ORAZ AIRplus® ERGOFEED PRZYSPIESZAJĄ PROCES PAKOWANIA

Producent opakowań ochronnych Storopack poprawia wydajność linii produkcyjnych dzięki dwóm rozwiązaniom: systemowi dozowania AIRplus® Dispenser oraz systemowi AIRplus® Ergofeed, który centralizuje proces napełniania pudełek foliowymi poduszkami z powietrzem. Te niewielkie systemy w idealny sposób umożliwiają szybkie i wydajne wypełnianie pustych przestrzeni w opakowaniach oraz unieruchamianie transportowanych towarów w kartonie. Efektem jest znaczne przyspieszenie procesu pakowania, mniejsze zapotrzebowanie na miejsce oraz większa wydajność całej linii.

Ergonomiczny i wydajny – AIRplus® Ergofeed

Dostępny w wersjach Advanced i Premium system AIRplus® Ergofeed nie tylko dozuje poduszki powietrzne z bardzo dużą prędkością, lecz również czyni to zgodnie z określonymi wymogami użytkownika – w sposób optymalnie dostosowany do wysyłanego towaru. W tym celu pracownik po prostu musi określić, ile pobranych poduszek będzie dozowanych i oddzielonych za naciśnięciem przycisku bądź automatycznie (na żądanie). System AIRplus® Ergofeed jest również dostępny jako urządzenie podnoszone lub kontenerowe, co umożliwia swobodną integrację z każdą linią pakującą.

Przyjazny w obsłudze i wszechstronny – system AIRplus® Dispenser

Przyjazność dla użytkownika gwarantuje ergonomiczną pracę: nawijanie sekcji foliowych poduszek napełnionych powietrzem odbywa się w łatwy sposób, po czym AIRplus® Dispenser dozuje poduszki za naciśnięciem przycisku bądź na żądanie, a wygodna perforacja folii umożliwia ich oddzielanie jedną ręką. System AIRplus® Dispenser to optymalne rozwiązanie do wszystkich zastosowań dostępne w trzech wersjach: Basic, Advanced i Premium.

VIDEOS