In einer Lagerhalle unterhalten sich zwei Frauen und ein Mann

STOROPACK JAKO PRACODAWCA

  1. Kariera
  2. Storopack jako pracodawca

SUKCES W PRACY ZAWODOWEJ OZNACZA, ŻE POŚWIĘCENIE PRACY SPOTYKA SIĘ Z OBOPÓLNYM UZNANIEM.

Jeśli chcesz zostać częścią firmy, która równocześnie stawia przed Tobą wyzwania i Cię wspiera, Storopack jest właściwym wyborem. Właśnie tak działamy, a naszym celem jest to, byś stał się naszym najcenniejszym nabytkiem. Przecież zadowoleni pracownicy to dobrzy pracownicy.

 

Ludzie pracujący w firmie Storopack identyfikują się z firmą i jej celami, są oddani, elastyczni i wykazują inicjatywę. Jeśli oprócz tego dobrze znasz angielski, potrafisz dobrze pracować w grupie i chcesz się rozwijać, chcemy Cię poznać.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z RODZINNEGO ZARZĄDZANIA FIRMĄ

Pracownicy firmy Storopack czerpią korzyści z mocnych stron naszej rodzinnej firmy, do których należy w szczególności płaska struktura organizacyjna, szybki proces podejmowania decyzji, osobisty kontakt z decydentami, oraz doskonała atmosfera w miejscu pracy. Rodzinne zarządzanie firmą przez kilka pokoleń przyczyniło się do jej długotrwałego sukcesu i rozwoju, co gwarantuje pewne zatrudnienie.

SIŁA NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU

Nasze dwa działy, formierski i opakowaniowy, koncentrują się na działaniach na rynku międzynarodowym. Obecność na takim rynku wymaga od naszych pracowników wykonywania zróżnicowanych zadań, oferując jednocześnie możliwości nawiązywania kontaktów z pracownikami w innych oddziałach Storopack na całym świecie.

BOGATY PORTFEL PRODUKTÓW

Storopack jest firmą innowacyjną, a dzięki dopasowaniu swojej oferty opakowań ochronnych i technicznych elementów formowanych do indywidualnych wymagań klientów, konkurencję pozostawia daleko w tyle. Chcąc utrzymać i powiększyć tę przewagę, w naszym bogatym portfelu produktów gwarantujemy zróżnicowanie i szeroki wachlarz tematów. Znajdujemy właściwe rozwiązania dla wszystkich wymagań, dzięki czemu generujemy większą wartość dla naszych klientów.

SZKOLENIE: ATRAKCYJNE MOŻLIWOŚCI

Storopack zapewnia swoim pracownikom narzędzia konieczne do rozwoju osobistego, rozwijania swoich mocnych stron oraz zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, dlatego każdy pracownik może wybrać odpowiednie dla siebie możliwości szkolenia, które pomogą im w dalszej karierze.

SWOBODA W ORGANIZACJI WŁASNEGO CZASU PRACY

W Storopack gwarantujemy swobodę sprawnego wykonywania swoich zadań z konieczną kreatywnością. Dokładamy starań, by każdemu pracownikowi stworzyć właściwe warunki, na przykład poprzez zapewnienie elastycznych godzin pracy, mając na uwadze zachowanie równowagi między życiem rodzinnym a pracą zawodową.

DOBRA ATMOSFERA W MIEJSCU PRACY

Życzliwi współpracownicy, wzajemny szacunek i uznanie przyczyniają się do doskonałej atmosfery panującej w firmie Storopack, co widoczne jest nie tylko w pracy zespołowej, ale również podczas spotkań i imprez pracowniczych.

ZOBOWIĄZANIA SPOŁECZNE

Oddanie sprawom społecznym jest dla nas, odnoszącej sukcesy na rynku międzynarodowym rodzinnej firmy, sprawą oczywistą, dlatego wspieramy instytucje społeczne na całym świecie i przywiązujemy wielką wagę do zapewnienia naszym pracownikom cennych świadczeń socjalnych.

OD NASZYCH PRACOWNIKÓW OCZEKUJEMY:

  • Poświęcenia i niezależnej inicjatywy
  • Identyfikacji z firmą i jej celami
  • Elastyczności
  • Chęci do podejmowania dalszego i ciągłego szkolenia
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Kompetencji społecznej i zainteresowania innym kulturami