Ein Karton mit einem Motor-Bauteil und braunen Papierpolstern

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O SZYBKOŚCI I KOMPAKTOWYCH ROZMIARACH

Wieści 05.02.2019

  1. Firma
  2. Wieści
  3. Wieści 2019
  4. Zaprojektowany z myślą o szybkości i kompaktowych rozmiarach

STOROPACK WPROWADZA NOWY SYSTEM DO PRODUKCJI MATERIAŁÓW AMORTYZACYJNYCH Z PAPIERU PAPERplus®

Specjalista w dziedzinie opakowań z siedzibą w Metzingen opracował rozwiązanie przeznaczone do zastosowań, w których wymogiem jest wysoka przepustowość oraz bezpieczeństwo materiałów opakowaniowych: PAPERplus® Track wytwarza materiały amortyzujące z papieru w ciągu zalewie kilku sekund bezpośrednio na stacji pakującej, zapewniając skuteczną ochronę produktów przy mniejszym zużyciu materiału. Dzięki usztywnieniu transportowanego ładunku system ten idealnie nadaje się do średnich i dużych opakowań o ciężarze od 5 do 50 kilogramów – jest to optymalne rozwiązanie do przewozu części zamiennych, elementów elektronicznych i ceramiki. PAPERplus® Track ma kompaktowe wymiary i, podobnie jak wszystkie inne systemy amortyzacji Storopack, nadaje się do integracji z istniejącymi liniami dystrybucyjnymi. W konsekwencji PAPERplus® Track gwarantuje optymalny przebieg procesów pakowania i redukuje koszty przetwarzania. Urządzenie jest dostępne już teraz.

Idealne dopasowanie do każdego produktu
Papierowe materiały amortyzacyjne umożliwiają skuteczne unieruchomienie i podtrzymywanie transportowanych towarów, oraz chronią je przed zniszczeniem. Dla jeszcze lepszej ochrony produktu i bardziej efektywnego wykorzystania materiału objętość papierowego materiału można specjalnie dostosować do potrzeb każdego produktu. Użytkownicy odnoszą również korzyści z zastosowanej w PAPERplus® Track specjalnej, bezpiecznej technologii niewymagającej ostrzy: papier posiada perforacje, które umożliwiają niezwykle łatwe, mechaniczne oddzielanie poszczególnych elementów, co z kolei minimalizuje ilość odpadów.

Wszystkie elementy PAPERplus® Track opracowano z myślą o szybkości: dzięki funkcji „on-demand” system automatycznie wytwarza więcej elementów amortyzujących po pobraniu poprzednich przez operatora. Kolejną zaletą jest ekran dotykowy i możliwość połączenia z siecią Wi-Fi. Umożliwia to również kontrolę systemu online z zewnątrz za pośrednictwem smartfonu lub tabletu. PAPER-plus® Track ma niskie wymagania konserwacyjne, pracuje w cichy sposób i umożliwia łatwą wymianę papieru.