NOMINACJE DO NAGRODY ALL4PACK 2022

Nowości od listopada 2022

  1. Firma
  2. Wieści
  3. NOMINACJE DO NAGRODY ALL4PACK 2022

Dwa produkty Storopack nominowane do nagrody 2022 ALL4PACK.

Metzingen, listopad 2022. Otrzymując dwie nominacje do nagrody ALL4PACK w kategoriach Serwis i Logistyka, specjalista w zakresie opakowań ochronnych dowodzi swojej znajomości tych obszarów i przechodzi do finału dzięki swoim innowacyjnym produktom AIRplus® Bio Home Compostable oraz RENATURE® Thermo. 

AIRplus® Bio Home Compostable
Certyfikowana folia AIRplus® Bio Home Compostable nadaje się do kompostowania w warunkach przydomowych, gdzie jest rozkładana przez mikroorganizmy pomagające zamknąć naturalny cykl tego produktu, bez pozostawiania jakichkolwiek resztek plastiku lub innych toksycznych materiałów. Folia nadaje się również do utylizacji wraz z odpadami organicznymi w wielu krajach i regionach. Użytkownicy końcowi mogą wyświetlać informacje o sposobach utylizacji za pośrednictwem wydrukowanego kodu QR. Wypełniacze powietrzne wykonane z tej innowacyjnej, organicznej folii charakteryzują się doskonałymi właściwościami amortyzującymi i zapewniają niezawodną ochronę lekkich towarów.

Przyjazna dla środowiska izolacja dzięki RENATURE® Thermo
Dzięki izolacyjnemu wypełnieniu wytwarzanemu głównie ze skrobi pochodzenia roślinnego, innowacyjny papierowy materiał opakowaniowy RENATURE® Thermo jest odporny na działanie wilgoci i zapewnia trwałą kontrolę temperatury. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym RENATURE® Thermo utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz kartonu wysyłkowego, czyniąc go idealnym rozwiązaniem do transportu żywności, leków i innych opakowań do transportu w kontrolowanej temperaturze. Użyte do jego produkcji papier i skrobia pochodzą głównie ze źródeł odnawialnych, a tym samym są łatwe do recyklingu i kompostowania: po użyciu, konsumenci mogą oddzielić obywa komponenty i zutylizować je jako papier do recyklingu bądź razem z domowym kompostem lub odpadami organicznymi.