Ein Meeting in einem Besprechungsraum mit einer Frau und zwei Männern, vor ihnen liegen Dokumente auf dem Tisch

PROCES STOROPACK

 1. Consulting i Usługi
 2. Proces Storopack

DOBRE USŁUGI CONSULTINGOWE OZNACZAJĄ OPRACOWANIE ROZWIĄZAŃ ODPASOWANYCH DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB.

Pięć kroków w drodze do optymalnego opakowania ochronnego i ergonomicznych procedur - proces Storopack łączy kompleksowe usługi doradcze, techniczną wiedzę i doświadczenie z innowacyjnością, co w efekcie daje najlepsze rozwiązanie dla klienta. Istniejące procesy pakowania i produkcji, podobnie jak aktualną sytuację kosztową, poddajemy gruntownej analizie, a na podstawie jej wyników opracowujemy ergonomiczną organizację pracy, optymalny stosunek ceny do wartości, oraz opakowania ochronne i techniczne elementy formowane, które z łatwością można zintegrować ze stosowanymi u Państwa procesami.

Możemy wykorzystać podzespoły i elementy znajdujące się naszym bogatym portfelu produktów, lub też zaprojektować i wykonać części dostosowane do Waszych indywidualnych wymagań. Dzięki rozległej sieci obiektów produkcyjnych na całym świecie jesteśmy zawsze blisko Was, dostarczamy na czas, oraz zawsze jesteśmy do dyspozycji  służąc naszą wiedzą i doświadczeniem. Zależnie od Waszych wymagań uzyskujecie dostęp do całego procesu Storopack lub jego poszczególnych etapów.

01 ANALIZA

Etap analizy stanowi nieodłączny element sukcesu tego procesu. Koncentrujemy się na produkcie klienta, aktualnie stosowanych materiałach opakowaniowych, środkach transportu i organizacji istniejącego procesu pakowania.

02 OPTYMALIZACJA PROCESU I KOSZTÓW & OPRACOWANIE

Na podstawie wyniku analizy planujemy konkretne środki optymalizacji procesu pakowania i kosztów. Celem jest przede wszystkim ogólna optymalizacja kosztów.

Na podstawie procesu optymalizacji opracowujemy doskonałe rozwiązanie, którym może być produkt standardowy lub też projekt zupełnie nowego produktu.

03 PRODUKCJA

Zgodnie z nieprzerwanie monitorowanymi normami jakościowymi opracowane rozwiązania opakowań ochronnych przekazujemy do produkcji, gwarantując doskonałą integrację naszych produktów i urządzeń z procesem pakowania wdrożonym u klienta.

04 DOSTAWA

Dostarczając nasze produkty i rozwiązania stosujemy się do krajowych i międzynarodowych wymogów naszych klientów. Dobór odpowiednich środków transportu, terminowa dostawa oraz ośrodki produkcyjne na całym świecie gwarantują, że znajdziemy się we właściwym miejscu o właściwym czasie.

05 OBSŁUGA

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do osobistego wsparcia ze strony naszych specjalistów czy obsługi na miejscu u klienta. Klientów również na bieżąco informujemy o nowych technologiach, materiałach i procesach, służąc im poradą na temat możliwości udoskonalenia istniejących sekwencji pakowania.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG CONSULTINGOWYCH: NASZE USŁUGI W DZIALE FORMIERSKIM

Dział formierski

 • Projekt i opracowanie
 • Laboratorium badawcze z instalacją do prób spadowych
 • Ośrodek prototypowania z frezarkami CNC
 • Budowa prototypu
 • Komora klimatyczna do symulacji warunków otoczenia
 • Zarządzanie projektami międzynarodowymi

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG CONSULTINGOWYCH: NASZE USŁUGI W DZIALE OPAKOWANIOWYM

Dział opakowaniowy

 • Sprzedaż kompletnych rozwiązań
 • Inżynieria zastosowań
 • Doradztwo w zakresie produktu