PODUSZKI PAPIEROWE W SKRÓCIE

Informacja prasowa 09.01.2024

  1. Firma
  2. Wieści
  3. Poduszki papierowe w skrócie

Nowy system poduszek papierowych PAPERplus® Shooter³ od Storopack może przetwarzać nawet 16 metrów papieru na minutę

Metzingen, styczeń 2024. Jeżeli szukasz systemu, który potrafi błyskawicznie wytwarzać ochronne materiały opakowaniowe, to rozwiązanie PAPERplus® Shooter³ jest czymś dla Ciebie. Ten nowy, ultraszybki system do produkcji papierowych poduszek od Storopack przetwarza nawet 160 metrów papieru z recyklingu na minutę wytwarzając materiały przeznaczone do wypełniania pustych przestrzeni w kartonach i doskonale chroniące przewożone produkty. Firmie Storopack udało się zwiększyć tempo produkcji systemu PAPERplus® Shooter³ o 20 metrów na minutę w stosunku do wcześniejszej generacji. To kompaktowe i lekkie urządzenie charakteryzuje się niezwykłą przyjaznością dla użytkownika i jest dostępne w wersji wolnostojącej oraz nablatowej, co umożliwia swobodną integrację z każdym procesem produkcyjnym.                                          

Tryb automatyczny lub na żądanie
PAPERplus® Shooter³ umożliwia wygodną produkcję papierowych poduszek dowolnej długości bezpośrednio na stacji pakującej. Nadają one objętość opakowaniu, tym samym zapewniając optymalną amortyzację i wypełnienie. To poste w obsłudze urządzenie oferuje trzy tryby pracy (automatyczny, ręczny i na żądanie), ułatwiając w ten sposób dostosowanie sposobu wytwarzania papierowych poduszek do specyficznych procesów produkcyjnych. Regulacja wysokości, głowica wychylana o nawet 40 stopni oraz zintegrowany nóż, który automatycznie oddziela papierową poduszkę na odpowiednim odcinku powodują, że praktyczna wersja wolnostojąca działa w jeszcze bardziej ergonomiczny sposób.

Niezawodny system do produkcji papierowych poduszek PAPERplus® Shooter³ nie tylko oferuje użytkownikom bardzo szybkie tempo produkcji, lecz również ma minimalne wymagania konserwacyjne, dzięki czemu firmy mają zawsze zagwarantowane bezpieczeństwo procesu produkcyjnego. 

  

Kontakt dla prasy

René Jochum
Communication Consultants GmbH
Breitwiesenstr. 17
D-70565 Stuttgart
T +49 711 97893-35

storopack@cc-stuttgart.de