PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA SYSTEM PODUSZEK POWIETRZNYCH DO RÓŻNYCH RODZAJÓW FOLII

Informacja prasowa 00.00.2024

  1. Dla prasy
  2. Informacje prasowe
  3. Przyjazny dla użytkownika system poduszek powietrznych do różnych rodzajów folii

Nowe urządzenie AIRplus® Mini Touch od Storopack nadaje się do różnych rodzajów folii oraz umożliwia szybką i intuicyjną obsługę dzięki ekranowi dotykowemu, który można umieścić z przodu lub z tyłu maszyny

Metzingen, styczeń 2024. AIRplus® Mini Touch od Storopack to naprawdę wszechstronny system, który może przetwarzać różne rodzaje folii o szerokości maksymalnej 400 mm. System do produkcji poduszek powietrznych jest wyposażony w ekran dotykowy, który można umieścić z przodu lub z tyłu maszyny. Intuicyjny interfejs umożliwia użytkownikowi łatwą konfigurację urządzenia w dowolnym momencie. Do wyboru są trzy tryby pracy: ręczny, zależny od  długości i automatyczny. Urządzenie posiada wstępnie zainstalowaną bibliotekę parametrów, z której użytkownik może wybierać wartości dla różnych rodzajów folii. AIRplus® Mini Touch jest kompatybilny ze wszystkimi modułami COMFORT.PROTECT marki Storopack.

Wygoda i nowoczesność
AIRplus® Mini Touch to jedyna maszyna pakująca na rynku, która oferuje wyświetlacz dotykowy o regulowanym położeniu, co jest olbrzymią zaletą jeśli chodzi o konfigurację i sterowanie maszyną. Wyświetlacz można umieścić w wygodnym położeniu, nawet jeśli maszyna jest zintegrowana i trudno dostępna ze wszystkich stron. 

  
 

Kontakt dla prasy

René Jochum
Communication Consultants GmbH
Breitwiesenstr. 17
D-70565 Stuttgart
T +49 711 97893-35

storopack@cc-stuttgart.de